Kandydaci do Rady Powiatu Mogilno

     Wybory samorządowe coraz bliżej. Poniżej lista kandydatów do Rady powiatu w Mogilnie.

   OKRĘG NR 1 - 9 MANDATÓW

   Gmina Mogilno

 

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU 

   WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Jacek Kraśny ze Świerkówca

2. Kazimierz Stachowiak z Goryszewa

3. Małgorzata Sajna z Mogilna

4. Maciej Adamski z Mogilna

5. Rafał Mariusz Giemza z Mogilna

6. Wacław Bukowski z Mogilna

7. Jolanta Spychalska z Mogilna

8. Marek Nowakowski z Mogilna

9. Roman Stranz z Mogilna

10. Hieronim Kwiatkowski z Mogilna

11. Karol Eryk Czubachowski z Mogilna

12. Piotr Konieczka z Mogilna

13. Grażyna Misztal-Mokrzyńska z Mogilna

14. Jan Chazan zMogilna

15. Zbigniew Bleja z Mogilna

16. Maria Kwiatkowska z Mogilna

17. Stanisław Suwalski z Mogilna

18. Tomasz Nadolski z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Teresa Kujawa z Mogilna

2. Zbigniew Krzywy z Mogilna

3. Robert Musidłowski z Mogilna

4. Andrzej Gabryszak z Mogilna

5. Kazimierz Łaganowski z Mogilna

6. Barbara Pazderska z Kwieciszewa

7. Stefan Łaniecki z Gębic

8. Stanisław Radtke z Dąbrówki

9. Edward Abram z Mogilna

10. Piotr Jakubowski z Mogilna

11. Zbigniew Trzosek z Gębic

12. Marek Dzięcielak z Wylatowa

13. Agnieszka Matecka z Padniewka

14. Kazimierz Meller z Mogilna

15. Wiesław Godurkiewicz z Mogilna

16. Krzysztof Konieczka z Józefowa

17. Krystyna Chlebek z Wszednia

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Henryk Furtak ze Świerkówca

2. Tomasz Barczak z Gębic

3. Jan Michałowski z Olszy

4. Jan Pawlak z Wylatowa

5. Jan Gwiazda z Mogilna

6. Jacek Kopeć z Wszednia

7. Stanisław Piński z Mogilna

8. Apolinary Lewicki z Goryszewa

9. Janusz Myszkowski z Niestronna

10. Zenon Łepski z Lubieszewa 

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Jerzy Szczotka z Mogilna

2. Teresa Zofia Wędzikowska z Czarnotula

3. Andrzej Urban ze Stawisk

4. Czesław Zbigniew Młynarczyk z Mogilna

5. Leszek Dawidowicz z Mogilna

6. Zbigniew Gapiński z Palędzia Dolnego

7. Krzysztof Michał Polcyn z Mogilna

8. Grażyna Elżbieta Woźna-Przybylska z Chabska

9. Zbigniew Bakalarski z Marcinkowa

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Leszek Czesław Nowacki z Mogilna

2. Alicja Malendowicz z Mogilna

3. Wojciech Krzyżan z Żabna

4. Stanisław Strzelecki ze Zbytowa

5. Henryk Filipek z Żabienka

6. Zygmunt Kuźba z Mogilna

7. Florian Jabłoński z Palędzia Dolnego

8. Włodzimierz Kazimierz Głowacki ze Świerkówca

9. Dariusz Andrzej Brodziak z Żabna

 

   KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY

1. Radosław Trepiński z Mogilna

2. Hieronim Rumianowski zMogilna

3. Tadeusz Dachowski z Mogilna

4. Grzegorz Chojecki z Mogilna

5. Michał Jasiński z Mogilna

6. Zygfryd Rychlik z Wszednia

7. Jacek Ładziak z Mogilna

8. Ludwik Leśny z Mogilna

 

 

   OKRĘG NR 2 - 4 MANDATY

Gmina Dąbrowa i Jeziora Wielkie

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Wiesław Gałązka z Mokrego

2. Stefan Światlak z Włostowa

3. Henryk Przybysz z Dąbrowy

4. Ryszard Przybylski z Golejewa

5. Maria Nowastowska ze Szczepanowa

6. Leszek Mielcarek z Jezior Wielkich

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Stanisław Milczarek z Dąbrowy

2. Franciszek Pałucki z Jezior Wielkich

3. Rafał Żuchowski z Wójcina

4. Paweł Ignaszak z Dąbrowy

5. Paweł Glanc z Rzeszyna

6. Izydor Szmańda z Dąbrowy

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Karol Piotr Dłutkowski z Białych Błot

2. Zbigniew Nadolny z Rzeszyna

3. Leszek Antoni Wilk ze Szczepanowa

4. Waldemar Matczak z Jezior Wielkich

5. Lucyna Popiela zeJezior Wielkich

6. Tadeusz Niedziela z Jezior Wielkich

 

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU 

   WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Marcin Barczykowski z Dąbrowy

2. Ryszard Basa ze Szczepanowa

3. Marek Bosiacki z Dąbrowy

4. Andrzej Drzazgowski z Gaju

5. Tomasz Stefański z Woli Kożuszkowej

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄD"

1. Sławomir Sobkowiak z Dąbrowy

2. Janusz Chodeń z Krzekotowa

3. Elżbieta Kosicka-Buczek ze Słaboszewka

4. Andrzej Rewers ze Szczepanowa

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Piotr Józef Grochal ze Szczepanowa

2. Barbara Kulik z Parlinka

3. Jan Błaszak z Mokrego

 

   KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY

1. Józef Lewandowski z Rzeszyna

2. Władysław Winiarski z Mogilna

3. Rafał Ziółkowski ze Słaboszewa

 

 

   OKRĘG NR 3 - 4 MANDATY

Gmina Strzelno

 

KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Włodzimierz Buczkowski ze Strzelna

2. Marek Andrzej Kruszewski ze Strzelna

3. Barbara Ewa Fibikowska ze Strzelna

4. Jacek Jabłoński z Ciechrza

5. Rafał Edmund Wegner ze Strzelna

6. Zbigniew Kazimierz Wiśniewski ze Strzelna

7. Barbara Irena Foremska ze Strzelna

8. Piotr Wojciech Pieszak ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Krzysztof Mleczko z Bławat

2. Ewaryst Matczak z Jaworowa

3. Aleksandra Martin z Miradza

4. Janina Baranowska z Bronisławia

5. Jarosław Marek z Markowic

6. Lidia Kotecka z Bławat

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Przemysław Zowczak z Zofijówki

2. Iwona Wojciechowska ze Strzelna

3. Sławomir Strzelecki ze Strzelna

4. Magdalena Harasimowicz-Zawodniak ze Strzelna

5. Piotr Glanc z Młynów

 

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU 

   WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Andrzej Garlik ze Strzelna

2. Marian Przybylski ze Strzelna

3. Joanna Pawlińska ze Strzelna

4. Marek Piotr Ruszkiewicz z Młynów

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Wojciech Leśny z Rzadkwina

2. Andrzej Szmańda z Ciechrza

3. Bronisław Łepski z Rzadkwina

4. Karol Owczarzak z Bławatek

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

1. Tomasz Kardaś z Gębic

2. Jacek Sech ze Strzelna

3. Mariusz Baran z Kwieciszewa

4. Maria Biernacka z Gębic

zebrał: Robert Grygiel

Pałuki nr 554 (40/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry