Mogilno, wybory 2002, Rada Miejska, kandydat

    Kandydaci do Rady Miejskiej w Mogilnie

     Poniżej wykaz kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej w Mogilnie.

   OKRĘG NR 1 - 6 MANDATÓW

Miasto Mogilno, ulice: 22-Stycznia, 3-Maja, 900-Lecia, aleje Niepodległości, Benedyktyńska, Grobla, Kasprowicza, Kasztanowa, ks. Wawrzyniaka, Kwiatowa, Łąkowa, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Moniuszki, Mrugowskiego, Napierskiego, Niezłomnych, Ogrodowa, pl. Wolności, Polna, Powstańców Wlkp., Poznańska, Prusa, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sportowa, Wąska, Wiosenna, Witosa, Władysława Jagiełły, Wodna i Wybudowanie Świerkówiec.

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Leszek Duszyński z Mogilna

2. Jerzy Talaga z Mogilna

3. Beata Bogumiła Idziak-Jania z Mogilna

4. Jacek Ziemnicki z Mogilna

5. Grzegorz Tomasz Stochliński z Mogilna

6. Danuta Spychalska z Mogilna

7. Tadeusz Jarosław Paribek z Mogilna

8. Ryszard Gospodarek z Mogilna

9. Michał Stoiński ze Świerkówca

10. Hieronim Janusz Banaszkiewicz z Mogilna

11. Grzegorz Jędrzejczak z Wylatowa

12. Dariusz Stachowiak z Goryszewa

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Alina Barbara Dobersztyn z Mogilna

2. Przemysław Sulicki z Mogilna

3. Maria Perzyńska z Mogilna

4. Jan Thiede z Mogilna

5. Zygmunt Ornatek z Mogilna

6. Jan Kasprzyk z Mogilna

7. Edward Piotrowski z Mogilna

8. Zbigniew Jan Figiel z Mogilna

9. Zdzisław Ruciński z Mogilna

10. Zbigniew Koźmiński z Mogilna

11. Eugeniusz Kubski z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Krzysztof Solarczyk z Mogilna

2. Jan Dudziak z Mogilna

3. Henryk Arent z Mogilna

4. Ludwik Lewandowski z Mogilna

5. Zbigniew Spólnik z Mogilna

6. Andrzej Ratajczak z Mogilna

7. Stanisław Tarnowiecki z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Stanisław Holak z Mogilna

2. Małgorzata Helt z Mogilna

3. Grzegorz Karczewski z Mogilna

4. Wiesław Jan Koszela z Mogilna

5. Artur Tomasz Kąkolewski z Mogilna

6. Maria Bernaciak z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

1. Maria Jasińska z Mogilna

2. Stanisław Grela z Mogilna

3. Maria Kapała z Mogilna

4. Małgorzata Morawska z Mogilna

5. Zenon Popiołek z Mogilna

6. Adam Morawski z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Katarzyna Ewa Brodziak z Żabna

2. Michał Kąkolewski z Mogilna

3. Adam Piekut z Mogilna

4. Aneta Żywica z Mogilna

5. Helena Schenker z Mogilna

6. Andrzej Nurski z Mogilna

 

   OKRĘG NR 2 - 5 MANDATÓW

Miasto Mogilno, ulice: 11 Listopada, Betonowa, Bolesława Chrobrego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cegielskiego, Chopina, Cicha, Ciesielskiego, Dębowa, Dworcowa, Feichta, Generała Andersa, Generała Taczaka, Hallera, Jana Pawła II, Jodłowa, Kausa, Kilińskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, ks. kardynała Wyszyńskiego, ks. Popiełuszki, Leśna, Leszka Białego, Lipowa, Malinowa, Morelowa, Mostowa, Narutowicza, Obrońców Mogilna, Ofiar Katynia, Okole, Orzeszkowej, Padniewska, Piastowska, Podgórna, Przemysłowa, Pułaskiego, Rataja, Reja, Reymonta, Roweckiego-Grota, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Śniadeckich, Staszica, Wiśniowa, Wybudowanie i Żeromskiego.

Sołectwa: Olsza i Świerkówiec.

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Elżbieta Olga Sarnowska z Mogilna

2. Jacek Kończal z Mogilna

3. Krzysztof Konieczka z Mogilna

4. Stefan Józef Śmigielski z Mogilna

5. Tadeusz Józef Pokorski ze Świerkówca

6. Anna Kontny z Mogilna

7. Michał Skarbecki z Mogilna

8. Marek Nikodem z Mogilna

9. Jan Michał Kubasik z Mogilna

10. Zdzisław Łukasik z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Marian Górczewski z Mogilna

2. Agnieszka Kleczewska z Mogilna

3. Stanisław Szewczyk z Mogilna

4. Jan Guzik z Mogilna

5. Stefan Behnke z Mogilna

6. Stefan Szymandera z Mogilna

7. Maciej Perzyński z Bystrzycy

8. Marian Wegner z Mogilna

9. Andrzej Jerzak z Mogilna

10. Jan Czeterbug z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Jan Sumisławski z Mogilna

2. Aleksander Tkacz z Mogilna

3. Stanisław Ruta z Mogilna

4. Janina Wróbel z Mogilna

5. Zbigniew Nowicki z Mogilna

6. Barbara Pietrowicz z Olszy

7. Andrzej Chudański z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Wojciech Czerniak z Mogilna

2. Urszula Ewa Wojcińska z Mogilna

3. Danuta Anna Jakubowska z Mogilna

4. Beata Barbara Kurant z Mogilna

5. Paweł Piotr Bonkowski z Mogilna

6. Sławomir Piotr Kąkolewski z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

1. Piotr Kaźmierczak z Mogilna

2. Jerzy Łaganowski z Mogilna

3. Ewa Łuczak z Mogilna

4. Helena Grzelachowska z Mogilna

5. Krzysztof Winiarski z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Zbigniew Chojnacki z Padniewa

2. Edmund Antczak ze Stawisk

3. Krzysztof Furdal z Mogilna

4. Stefan Głowski z Mogilna

5. Mirosław Wieczorek z Mogilna

 

   OKRĘG NR 3 - 5 MANDATÓW

Sołectwa: Chabsko, Dąbrówka, Huta Padniewska, Huta Palędzka, Józefowo, Niestronno, Palędzie Dolne, Padniewko, Padniewo, Wasielewko, Wiecanowo, Wieniec, Wszedzień, Wylatowo, Wyrobki i Żabno.

 

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Piotr Smółka z Dąbrówki

2. Zdzisław Jakubowski z Wiecanowa

3. Małgorzata Jędrzejewska z Wylatowa

4. Zbigniew Popielski z Wylatowa

5. Arkadiusz Tylman z Mogilna

6. Tomasz Sylwester Woźniak z Mogilna

7. Romuald Nowakowski z Mogilna

8. Marek Leśny z Mogilna

9. Robert Zawadzki z Padniewka

10. Andrzej Mazurkiewicz z Mogilna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Jan Bartecki z Mielna

2. Zenon Zieliński z Padniewa

3. Paweł Molenda z Padniewka

4. Jan Ciesielski z Izdeb

5. Dariusz Bubak z Żabna

6. Mieczysław Rogalski z Wasielewka

7. Józef Frącz z Jerkowa

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Tadeusz Filipczak z Wylatowa

2. Elżbieta Andersohn-Rutkowska z Dąbrówki

3. Mirosław Krygier z Huty Palędzkiej

4. Daniel Kędzierski z Twierdzinia

5. Małgorzata Małecka z Żabna

6. Waldemar Mazurkiewicz z Niestronna

7. Kazimierz Zacharenko z Padniewa

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Małgorzata Gradecka z Huty Palędzkiej

2. Andrzej Gębala z Żabienka

3. Alicja Maria Zarywska z Wylatowa

4. Mariusz Stanisław Górny z Palędzia Kościelnego

5. Maria Jakubowska z Wiecanowa

6. Kazimierz Zarychta z Wyrobek

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

1. Józef Pawela z Wylatowa

2. Genowefa Konkol z Czagańca

3. Rajmund Łączny z Wiecanowa

4. Roman Owczarzak ze Stawisk

5. Mariusz Kaczmarek z Niestronna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Barbara Krystyna Lech z Żabienka

2. Danuta Żywica z Gozdawy

3. Mirosław Kazimierz Nowakowski z Mogilna

4. Damian Paweł Wolski z Twierdzinia

5. Barbara Krystyna Domecka z Dąbrówki

 

   OKRĘG NR 4 - 5 MANDATÓW

Sołectwa: Czarnotul, Dzierżążno, Gębice, Goryszewo, Gozdanin, Kamionek, Kunowo, Kwieciszewo, Marcinkowo, Procyń, Ratowo, Strzelce i Zbytowo.

 

   KOMITET WYBORCZY "PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Rafał Szarzyński ze Strzelec

2. Marek Mądrowski z Gębic

3. Grażyna Bartkowiak z Marcinkowa

4. Jan Langner z Kwieciszewa

5. Jerzy Ozga z Gozdanina

6. Grażyna Łukomska ze Zbytowa

7. Tomasz Markiewicz z Kunowa

8. Stefan Fredyk z Procynia

9. Leszek Zbigniew Dziubich z Gębic

10. Krzysztof Adamczak z Gębic

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Stanisław Wojtasiński z Bielic

2. Stanisław Żerdka ze Świerkówca

3. Maria Nadolna z Gębic

4. Michał Gajewicz z Kwieciszewa

5. Zdzisław Jakubowski z Czarnotula

6. Bogumiła Kwiatkowska z Dzierżążna

7. Stanisław Redmann z Gozdanina

8. Roman Lewandowski z Goryszewa

9. Elżbieta Kołacka z Kunowa

10. Włodziemierz Szczególski z Ratowa

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Ryszard Strzelecki z Gębic

2. Grzegorz Kwieciński z Kwieciszewa

3. Zofia Mikołajewska ze Strzelec

4. Marek Wierzbiński z Marcinkowa

5. Konrad Andrzejewski z Procynia

6. Aurelia Bakalarska z Goryszewa

7. Grzegorz Andrzejewski z Czerniaka

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Adam Wielgus z Gozdanina

2. Bogumiła Zofia Przybyłowicz z Gębic

3. Ludwik Marian Łukomski ze Zbytowa

4. Krzysztof Eichstaedt z Dzierżążna

5. Eugeniusz Szczepan Jaroszek z Marcinkowa

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMORZĄDOWE FORUM PRAWICY"

1. Małgorzata Chudańska-Baran z Kwieciszewa

2. Irena Tupalska z Gębic

3. Zbigniew Jaszcz z Gębic

4. Marek Zarzyka z Kunowa

5. Jolanta Kasperkowiak z Bielic

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Zbigniew Węcki z Czarnotula

2. Leon Waszak z Mogilna

3. Stanisława Żywczewska z Żabienka

4. Józef Kazimierz Leśny ze Skrzeszewa

5. Józef Jędrzejewski z Kwieciszewa

zebrał: Robert Grygiel

Pałuki nr 554 (40/2015)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry