Strzelno, wybory 2002, kandydat, mandat

    Kandydaci do Rady Miejskiej w Strzelnie

Poniżej lista nazwisk osób, które ubiegać się będą w najbliższych wyborach o miejsce w Radzie Miejskiej Strzelna.

 

   OKRĘG NR 1 - 5 MANDATÓW

   OKRĘG MIEJSKI, ulice: Cestryjewska, Cieślewicza, Dąbrowskiego, Elewatorowa, Inowrocławska, Jana z Ludziska, Kardynała Wyszyńskiego, Kasprowicza, Kasztanowa, Kolejowa, Kościuszki, ks. Kanteckiego, Kujawska, Kwiatowa, Lipowa, Michelsona, Mickiewicza, Miłosza, Miradzka, Nowa, Osiedle Piastowskie, pl. Świętokrzyski, Prusa, Raj, Rolna, Rynek, Sienkiewicza, Spichrzowa, Sportowa, Styczniowa, Szczanieckiej, Szkolna, Szulczewskiego, Ścianki, Ślusarska, św. Andrzeja, św. Anny, św. Jakuba, Towarowa, Tysiąclecia, Zakrzewskiego, Zbożowa i Żeromskiego.

 

   KOMITET WYBORCZY „PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Remigiusz Koprowski ze Strzelna

2. Liliana Machura ze Strzelna

3. Janusz Kasprzyk ze Strzelna

4. Marcin Przybylski ze Strzelna

5. Tadeusz Twarużek ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "JEDNOŚĆ"

1. Jan Balon ze Strzelna

2. Barbara Ewa Białęcka ze Strzelna

3. Andrzej Marian Lipiński ze Strzelna

4. Henryk Oborski ze Strzelna

5. Krzysztof Pieczyński ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "MĄDROŚĆ I PRACA"

1. Tomasz Józef Białęcki ze Strzelna

2. Mariusz Bronisław Buda ze Strzelna

3. Magdalena Maria Jańczak-Konopa ze Strzelna

4. Marek Kotecki z Bławat

5. Joanna Maria Rakoniewska ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Dominik Borkowski ze Strzelna

2. Ryszard Chudziński ze Strzelna

3. Mirosława Kluczykowska ze Strzelna

4. Andrzej Pruczkowski ze Strzelna

5. Ludwik Woźnica ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "STRAŻAK"

1. Alojzy Błaszak ze Strzelna

2. Eugeniusz Wrzesiński ze Strzelna

3. Zygmunt Paradowski ze Strzelna

4. Marian Laskowski ze Strzelna

5. Czesław Marczak ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Jerzy Zebel ze Strzelna

2. Mirosław Gutowski ze Strzelna

3. Lech Gierba ze Strzelna

4. Piotr Cieślik ze Strzelna

5. Grażyna Zwolińska ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI

1. Marian Marek Mikołajczak ze Strzelna

2. Barbara Sobczak ze Strzelna

3. Sławomir Zawodniak ze Strzelna

4. Dariusz Jarosław Kujawiński ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "KOBIETY W SAMORZĄDZIE"

1. Irena Pułkownik ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "LIGA POLSKICH RODZIN"

1. Paweł Lipieński ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "WIEDZA I PRAWO"

1. Ludwik Zbytniewski ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "FORUM"

   1. Marian Pałaszyński ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Andrzej Pietrzak z Bławat

 

   OKRĘG NR 2 - 5 MANDATÓW

   OKRĘG MIEJSKO-WIEJSKI, ulice: Brzozowa, Cegiełka, Gimnazjalna, Jesionowa, Klasztorna, Klonowa, Kościelna, Magazynowa, Ogrodowa, Parkowa, pl. św. Wojciecha, Powstania Wlkp., Słoneczna, św. Ducha, Topolowa i Zacisze.

SOŁECTWA: Ciencisko, Kijewice, Książ, Ostrowo, Mirosławice, Młynice, Młyny, Stodoły i Wronowy.

 

   KOMITET WYBORCZY "JEDNOŚĆ"

1. Stanisław Jan Gajos z Młynic

2. Piotr Koszal ze Strzelna

3. Franciszek Łukomski z Ostrowa

4. Zenon Pinczewski ze Strzelna

5. Krzysztof Zachwieja ze Stodólna

 

   KOMITET WYBORCZY "MĄDROŚĆ I PRACA

1. Mariusz Wojciech Jackowski ze Strzelna

2. Jan Andrzej Jankowski ze Strzelna

3. Maria Konkiewicz ze Strzelna

4. Karol Jan Rakoniewski ze Strzelna

5. Eugeniusz Strzyżewski ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Kazimierz Chudziński ze Strzelna

2. Józef Gacek z Ostrowa

3. Tadeusz Majkut z Wronów

4. Henryk Trawiński ze Strzelna

5. Anna Woźniecka ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "STRAŻAK"

1. Ewaryst Iwiński ze Strzelna

2. Stefan Płotkowiak z Wronów

3. Grzegorz Kopiński z Cienciska

4. Andrzej Jagodziński ze Stodół

5. Jan Lewandowski z Ostrowa

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Piotr Sienkiewicz Młynic

2. Mariusz Pohorodecki ze Strzelna Klasztornego

3. Adam Wojciechowski ze Stodólna

4. Ryszard Bednarski z Książa

5. Tadeusz Nadolny ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY „PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Jacek Zakęś z Wronów

2. JacekSadowski z Ostrowa

3. Jan Mohylowski ze Strzelna

4. Henryk Śmigiel ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Jan Zdzisław Szarek ze Strzelna

2. Irena Seidler z Ostrowa

3. Iwona Danuta Pruss ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Roman Kaszyński Ostrowa

2. Piotr Mateńko ze Stodólna

3. Anna Nadzieja z Bronisławia

 

   KOMITET WYBORCZY "KOBIETY W SAMORZĄDZIE"

1. Dorota Repulak ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "LIGA POLSKICH RODZIN"

1. Damian Rybak ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "FORUM LOKALNE"

1. Piotr Dubicki ze Strzelna

 

   KOMITET WYBORCZY "FALGO"

1. Bogumiła Falgowska ze Strzelna

 

   OKRĘG NR 3 - 5 MANDATÓW

 

OKRĘG WIEJSKI, sołectwa: Bławaty, Bożejewice, Bronisław, Ciechrz, Górki, Jeziora, Łąkie, Niemojewko, Rzadkwin, Sławsko Dolne, Strzelno Klasztorne, Wymysłowice i Żegotki.

 

   KOMITET WYBORCZY "JEDNOŚĆ"

1. Jan Brzeziński ze Sławska Dolnego

2. Andrzej Piszcz z Łąkiego

3. Grzegorz Skowron z Bronisławia

4. Jan Walenty Woźniak z Żegotek

5. Henryk Żakowski z Bożejewic

 

   KOMITET WYBORCZY PSL

1. Wiesława Borowska z Bronisławia

2. Wacław Borkowski z Rzadkwina

3. Franciszek Pruczkowski ze Sławska Dolnego

4. Irena Sitko ze Strzelna Klasztornego

5. Emilia Walkowiak z Bławat

 

   KOMITET WYBORCZY "SAMOOBRONA"

1. Grażyna Leśna z Rzadkwina

2. Piotr Częszak  z Łąkiego

3. Jerzy Goska z Żegotek

4. Stanisław Nowak z Wymysłowic

5. Tadeusz Wiązowski ze Strzelna Klasztornego

 

   KOMITET WYBORCZY SLD - UP

1. Henryk Filipczak z Wymysłowic

2. Ryszard Saja z Markowic

3. Marian Skonieczny z Bronisławia

4. Ździsław Marat z Markowic

 

   KOMITET WYBORCZY "STRAŻAK"

1. Dorota Chojnacka z Rzadkwina

2. Sławomir Niewiadomski z Ciechrza

3. Krzysztof Wróblewski z Bronisławia

 

   KOMITET WYBORCZY "NIEZALEŻNI - SAMORZĄDNI"

1. Jan Kapica z Górek

2. Leszek Stanisław Kawczyński z Bronisławia

 

   KOMITET WYBORCZY „PRZYMIERZE DLA ROZWOJU WSI I MIAST POWIATU MOGILEŃSKIEGO"

1. Józef Paziewski z Bronisławia

 

   KOMITET WYBORCZY "KOBIETY W SAMORZĄDZIE"

1. Władysława Panfil z Bożejewic

 

   KOMITET WYBORCZY "LIGA POLSKICH RODZIN"

1. Piotr Pawłowski z Bronisławia

zebrał: Robert Grygiel

Pałuki nr 554 (40/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry