Leszek Jakubowski ma 55 lat, mieszka w Żninie, ma żonę i 2 dzieci. Z wykształcenia jest inżynierem-rolnikiem. Obecnie jako członek zarządu pracuje w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji WiK w Żninie.

     fot. Remigiusz Konieczka

Sukcesy i porażki znacie
Doświadczenie
    Leszek Jakubowski nie chce mówić o sukcesach i porażkach. Stwierdził, że oddaje to pod ocenę wyborców. Ocenie poddaje się po raz drugi, ponieważ także dwa lata temu brał udział w wyborach na stanowisko burmistrza.

     Priorytetem w pracy na stanowisku burmistrza dla Leszka Jakubowskiego jest natychmiast zabrać się do ciężkiej pracy dla dobra i rozwoju gminy. - "Trzeba się zabrać prawie za wszystko" - mówi Leszek Jakubowski.  
     Jeżeli chodzi o system gminnej oświaty, to głównym mankamentem jest brak opracowania standardów rządowych, dlatego na dziś nie można szczegółowo zajmować się oświatą.
     - "Nauczyciele i rodzice oczekują stabilizacji i taką należy wypracować. Jaka szkoła ma być zlikwidowana? Na tym etapie żadna" - stwierdza Leszek Jakubowski.
     O Zakładzie Energetyki Cieplnej Leszek Jakubowski powiedział: - "Obecnie nie jest mi znana sytuacja ZEC, ale gdybym został burmistrzem chciałbym ją definitywnie rozwiązać".
     Zapytany o to, kto będzie jego zastępcą odpowiedział krótko: - "Za wcześnie na to pytanie". Kandydat hasło wyborcze zaprezentuje w późniejszym terminie.
     Leszka Jakubowskiego zgłosi Komitet Wyborczy Ziemia Żnińska. Jego hasło wyborcze brzmi: "Moje doświadczenie będę wspierał mądrością i rozwagą mieszkańców".

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 646 (27/2004)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry