"Przymierze", PO, PiS i "Wspólnota" popierają Leszka Duszyńskiego
     Kandydat na burmistrza Mogilna Leszek Duszyński uzyskał pełne poparcie od Komitetów Wyborczych "Przymierza" w Mogilnie oraz "Prawo i Sprawiedliwości". Poniżej Publikujemy oświadczenie złożone w tej sprawie. Pełnego poparcia od początku tej kandydaturze udzieliła Platforma Obywatelska oraz macierzysty komitet "Wspólnota 2006".

     Jasne stanowisko zajął także mogileński PSL. Daje wyborcom wolną rękę, wskazując, że wśród działaczy ludowych część popiera Leszka Duszyńskiego, a część Tadeusza Szymańskiego.

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 771 (47/2006)
 

 

Z listów
Oświadczenie
     21 listopada 2006 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Komitetów Wyborczych: "Przymierza" w Mogilnie oraz "Prawa i Sprawiedliwości". Komitety oświadczają, że udzielają poparcia w II turze wyborów na Burmistrza Mogilna Panu Leszkowi Duszyńskiemu

5 podpisów
Mogilno, 21.11.2006 r.
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 771 (47/2006)
  

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry