Blokują listy
   

   
Jak poinformował nas pełnomocnik finansowy "Przymierza" Piotr Smółka, 17 października pełnomocnicy PiS i Samorządowego Forum Prawicy (wchodzi w skład komitetu wyborczego PiS) oraz "Przymierza" podpisali umowę o blokowaniu list wyborczych. Umowy obowiązuje zarówno w odniesieniu do Rady Miejskiej w Mogilnie jak i do Rady Powiatu Mogilno.

    Przypomnijmy, że taka propozycja została złożona także "Wspólnocie 2006", ale na spotkaniu kandydatów do rad tego komitetu, wszyscy jednogłośnie postanowili, że idą do wyborów sami i nie blokują się z nikim. Przypomnijmy, że Leszek Duszyński powiedział "Pałukom" m.in.: - "Kierujemy swą propozycję do wszystkich, którzy nie akceptują obecnego, jak i poprzedniego stylu rządzenia miastem i gminą. Blokowanie list z "Przymierzem" byłoby dla mieszkańców krokiem niezrozumiałym i źle odebranym".

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 767 (43/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry