Reklama w kalendarzu

Wybory do Rady Miejskiej w Trzemesznie
   

   
O jedno miejsce w 15-osobowej Radzie Miejskiej ubiega się 8,8 kandydata. Rekordy bije tutaj okręg miejski numer 1, gdzie o jedno miejsce walczy ponad 11 kandydatów.

    OKRĘG NUMER 1
- 3 MANDATY, 34 KANDYDATÓW (TRZEMESZNO ULICE:  22 STYCZNIA, AL. SZYMAŃSKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, DWORCOWA, JESIONOWA, FOLUSKA, KALINOWA, KASZTANOWA, MOGILEŃSKA, PRZEMYSŁOWA, MIESZKA I, PIASTOWSKA)
KWW TRZEMESZNIANIE
1. Benedykt Nitka, l. 52 - Trzemeszno
2. Mikołaj Ostrowski, l. 69 - Trzemeszno
3. Krzysztof Tomczak, l. 44 - Trzemeszno
KWW UCZCIWA GMINA
1. Krzysztof Prus, l. 36 - Trzemeszno
2. Wojciech Tubacki, l. 55 - Trzemeszno
3. Tamara Albinowska, l. 56 - Trzemeszno
KWW ZDROWIE I EDUKACJA W MOIM MIEŚCIE
1. Danuta Adamczyk, l. 49 - Trzemeszno
KWW Z NAMI BEZPIECZNIE
1. Zygmunt Nowaczyk, l. 43 - Trzemeszno
2. Mariusz Nowakowski, l. 42 - Trzemeszno
3. Sławomir Kupś, l. 40 - Trzemżal
KW SAMOOBRONA RP
1. Maciej Nowak, l. 24 - Trzemeszno
2. Alojzy Lewandowski, l. 74 - Trzemeszno
3. Leszek Pietz, l. 33 - Trzemeszno
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Włodzimierz Duszyński, l. 52 - Trzemeszno
2. Sylwester Koch, l. 67 - Trzemeszno
3. Łukasz Galus, l. 24 - Trzemeszno
KWW MIASTO I WIEŚ RAZEM
1. Marzena Stankowska, l. 30 - Trzemeszno
KW PSL
1. Wincenty Nieznański, l. 57 - Trzemeszno
2. Marek Muchar, l. 53 - Trzemeszno
3. Józef Oleszko, l. 58 - Trzemeszno
KWW STEFANA ŚLIMAKA
1. Stefan Ślimak, l. 61  - Trzemeszno
2. Adam Jaskólski, l. 25 - Trzemeszno
3. Zbigniew Kupczyk, l. 46 - Trzemeszno
KWW TRZEMESZNO ODNOWA
1. Marzanna Antas, l. 40 - Trzemeszno
2. Elżbieta Kowalewska, l. 53 - Trzemeszno
3. Renata Lewandowska, l. 35 - Trzemeszno
KWW BLOK SAMORZĄDOWY JANA SOCHY
1. Albin Posadzy, l. 59 - Trzemeszno
2. Teresa Smarzyńska, l. 50 - Trzemeszno
3. Jan Antas, l. 53 - Trzemeszno
KWW TRZEMESZEŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
1. Krystyna Warda, l. 50 - Trzemeszno
2. Benon Kmieciak, l. 48 - Trzemeszno
3. Maria Szulc, l. 51 - Trzemeszno
KWW NASZE OSIEDLE
1. Tomasz Góralczyk, l. 30 - Trzemeszno
2. Rafał Wilczek, l. 38 - Trzemeszno
    OKRĘG NUMER 2
- 5 MANDATÓW, 46 KANDYDATÓW (TRZEMESZNO, ULICE: BOROWSKIEGO, DĄBROWSKIEGO, DŁUGA, DZIAŁKOWA, JASNA, JEZIORNA, KOCHANOWSKIEGO, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI, KRAŃCOWA, KWIATOWA, LANGIEWICZA, AL. ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, OGRODOWA, PLAC POWSTAŃCÓW, RÓŻANA, RYBACKA, ŚNIADE-CKICH, STASZICA, SZKOLNA, TORUŃSKA, AL. WLEKLIŃSKIEGO, ŚW. WOJCIECHA, ŻEROMSKIEGO, ŻÓŁWIA, CZARNIECKIEGO, ŚW. DUCHA, FABRYCZNA, GNIEŹNIEŃSKA, Górna, Św. Jana,   PL. KILIŃSKIEGO, JAŚMINOWA, KONOPNICKIEJ, PL. KOSMOWSKIEGO, LIPOWA, 1 MAJA, MICKIEWICZA, MODRAKOWA, ORCHOWSKA, OSIEDLOWA, POLNA, PRUSA, REJA, REYMONTA, SIENNA, SŁONECZNA, SPORTOWA, TUMSKA, WIOSNY LUDÓW, WIŚNIOWA, WODNA, WRZOSOWA, WYSZYŃSKIEGO, XX-LECIA PRL i ZIELONA)
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Lechosław Kłysz, l. 61 - Trzemeszno
2. Janina Henkel, l. 32 - Trzemeszno
3. Maria Tylman, l. 68 - Trzemeszno
4. Tomasz Bauza, l. 25 - Trzemeszno
5. Monika Zawada, l. 25 - Trzemeszno
KWW DOBRO WSZYSTKICH
1. Teresa Maćkowiak, l. 45 - Trzemeszno
KWW EKOLOGIA I MY
1. Krzysztof Brzostowski, l. 55 - Trzemeszno
KWW MIASTO I WIEŚ RAZEM
1. Jarosław Kaniasty, l. 40 - Trzemeszno
2. Tadeusz Wachacz, l. 56 - Trzemeszno
3. Irena Karczewska, l. 66 - Trzemeszno
4. Eugeniusz Szreder, l. 59 - Trzemeszno
5. Barbara Winiarska, l. 47 - Trzemeszno
KWW TRZEMESZNIANIE
1. Zbigniew Matelski, l. 55 - Trzemeszno
2. Andrzej Piński, l. 56  - Trzemeszno
3. Michał Pietrzak, l. 76 - Trzemeszno
4. Grzegorz Trzciński, l. 33 - Trzemeszno
5. Władysław Karwasiński, l. 50 - Trzemeszno
KWW UCZCIWA GMINA
1. Renata Wiśniewska, l. 44 - Trzemeszno
KWW WARTA
1. Jerzy Chełmiński, l. 61 - Trzemeszno
KWW ZDROWIE
1. Rafał Białek, l. 35 - Trzemeszno
KWW Z NAMI BEZPIECZNIE
1. Jerzy Zaremba, l. 63 - Trzemeszno
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Hubert Czerniak, l. 19 - Trzemeszno
2. Wioletta Mielcarek, l. 22 - Trzemeszno
3. Weronika Słowińska-Zielińska, l. 24 - Trzemeszno
4. Marta Przybylska, l. 24 - Trzemeszno
5. Przemysław Woźny, l. 28 - Trzemeszno
KWW STEFANA ŚLIMAKA
1. Anna Pilichowska, l. 54 - Trzemeszno
2. Michał Alwin, l. 57 - Trzemeszno
3. Jarosław Pawlak, l. 47 - Trzemeszno
4. Kamila Wesołowska, l. 32 - Trzemeszno
5. Krzysztof Wołowiec, l. 32 - Trzemeszno
KWW TRZEMESZNO ODNOWA
1. Aleksandra Baranowska, l. 46 - Trzemeszno
2. Emilia Kos, l. 35 - Trzemeszno
3. Piotr Kuchta, l. 35 - Trzemeszno
4. Monika Pawlak, l. 26 - Gołąbki
5. Beata Wojciechowska, l. 46 - Trzemeszno
KWW BLOK SAMORZĄDOWY JANA SOCHY
1. Artur Bilewski, l. 31 - Trzemeszno
2. Halina Oleszko, l. 56 - Trzemeszno
3. Jan Jakubowski, l. 45 - Trzemeszno
4. Stanisław Surdyk, l. 50 - Wymysłowo
5. Robert Gaca, l. 29 - Trzemeszno
KWW TRZEMESZEŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
1. Michał Nowak, l. 54 - Trzemeszno
2. Jarosław Jatczak, l. 39 - Trzemeszno
3. Janusz Ciesielczyk, l. 52 - Trzemeszno
4. Maciej Adamski, l. 36 - Trzemeszno
5. Aldona Dziewiątka, l. 24 - Zieleń
    OKRĘG NUMER 3
- 4 MANDATY, 30 KANDYDATÓW (SOŁECTWA: GOŁĄBKI, GRABOWO, JASTRZĘBOWO, KRUCHOWO, ŁAWKI, DUSZNO, WYDARTOWO, CYTRYNOWO, LUBIŃ, KOZŁOWO i NIEWOLNO)
KWW TRZEMESZEŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
1. Stanisław Hałasiewicz - l. 52 - Wydartowo
2. Krzysztof Szapował, l. 55 - Niewolno
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Zbigniew Kierzkowski, l. 53 - Lubiń
2. Dawid Antkowiak, l. 22 - Kruchowo
KW PSL
1. Janusz Bogusiewicz, l. 47 - Wydartowo
2. Marian Jochymczyk, l. 56 - Grabowo
KWW DOBRO WSZYSTKICH
1. Maria Dziel, l. 50 - Kruchowo
KWW SOŁECTWA GOŁĄBKI
1. Wiesław Pokorski, l. 54 - Gołąbki
KWW TRZEMESZNIANIE
1. Małgorzata Behnke, l. 45 - Lubiń
2. Wanda Simoni-Krygier, l. 55 - Niewolno
3. Ewa Słowik, l. 32 - Zieleń
4. Grzegorz Woś, l. 57 - Kruchowo
KWW TWOJA SZANSA
1. Irena Radke, l. 53 - Niewolno
KWW UCZCIWA GMINA
1. Walerian Adamski, l. 41 - Cytrynowo
2. Jarosław Słomka, l. 64 - Kruchowo
3. Edward Franków, l. 64 - Niewolno
4. Mariola Michalak, l. 46 - Jastrzębowo
KWW Z NAMI BEZPIECZNIE
1. Krystian Borucki, l. 22 - Kruchowo
KWW STEFANA ŚLIMAKA
1. Marek Lisiecki, l. 44 - Niewolno
2. Stanisław Stryganek, l. 55 - Huta Trzemeszeńska
3. Tomasz Juszczyk, l. 31 - Wymysłowo
4. Tomasz Szymczak, l. 40 - Gołąbki
KWW SAMOOBRONA RP
1. Maria Borzymowska, l. 51 - Kruchowo
KWW MIASTO I WIEŚ RAZEM
1. Tomasz Bartz, l. 29 - Kruchowo
2. Bolesław Chojecki, l. 62 - Ławki
3. Maria Lewandowska, l. 54 - Trzemeszno
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Roman Chudaś, l. 28 - Lubiń
2. Monika Kaszyńska, l. 22 - Kozłówko
3. Paweł Konieczka, l. 20  - Lubiń
4. Grzegorz Chmielewski, l. 32 - Trzemeszno
    OKRĘG NUMER 4
- 3 MANDATY, 22 KANDYDATÓW (SOŁECTWA: MIATY, WYMYSŁOWO, ZIELEŃ, KAMIENIEC, MIJANOWO, MIŁAWA, OSTROWITE, POPIELEWO, SZYDŁOWO i TRZEMŻAL)
KWW TRZEMESZNIANIE
1. Stefan Jagodziński, l. 49 - Trzemeszno
2. Anna Malendowicz-Koteras, l. 30 - Trzemeszno
3. Roman Staniszewski, l. 57 - Wymysłowo
KWW UCZCIWA GMINA
1. Stanisław Paluch, l. 54 - Trzemżal
2. Paweł Gładziszewski, l. 39 - Wymysłowo
3. Robert Siwiński, l. 36 - Zieleń
KWW Z NAMI BEZPIECZNIE
1. Jacek Maciński, l. 45 - Ostrowite
2. Robert Siwa, l. 33 - Zieleń
3. Barbara Kowalska, l. 32 - Ostrowite
KW PSL
1. Michał Gwiazda, l. 46 - Trzemżal
KWW MIASTO I WIEŚ RAZEM
1. Tomasz Szafrański, l. 42 - Kamieniec
2. Henryk Bucholc, l. 57 - Trzemżal
3. Maria Borys, l. 43 - Popielewo
KWW STEFANA ŚLIMAKA
1. Jerzy Wieczorkowski, l. 45 - Bieślin
2. Tadeusz Rubacha, l. 47 - Kozłówko
3. Wojciech Pietras, l. 43 - Trzemżal
KWW TRZEMESZNO EKOLOGIA I MY
1. Tadeusz Bartz, l. 58 - Zieleń
KW SAMOOBRONA RP
1. Zbigniew Serafin, l. 49  - Wymysłowo
2. Henryk Michalak, l. 48 - Jastrzębowo
3. Damian Ciesielczyk, l. 25 - Ostrowite
KWW NASZA WIEŚ
1. Krystyna Mądra, l. 49 - Trzemżal
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Katarzyna Sowa, l. 29 - Zieleń

zebrał:
Roman Wolek
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 767 (43/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry