Wybory do Rady Gminy w Jeziorach Wielkich
   

   
O 15 mandatów ubiegać się będzie 61 kandydatów. Średnia na jeden mandat to 4,06 osoby.


    OKRĘG NR 1 - 3 MANDATY, 15 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: BUDY, DOBSKO, JEZIORA WIELKIE, NOŻYCZYN, PROSZYSKA, RADUNEK)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Elżbieta Dobrochowska, l. 51
- Jeziora Wielkie
2. Franciszek Komór, l. 54
- Jeziora Wielkie
3. Andrzej Kowalski, l. 43
 - Jeziora Wielkie
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Łukasz Wawrzyniec Goździewski,
l. 24 - Dobsko
2. Marta Szałkowska, l. 22
- Jeziora Wielkie
3. Anna Masłowska, l. 35
- Jeziora Wielkie
KWW PIAST
1. Jarosław Ignacy Graczyk, l. 46
- Jeziora Wielkie
2. Krzysztof Tomasz Przybylski, l. 38
- Jeziora Wielkie
3. Wojciech Wawrzynek, l. 35
- Nożyczyn
KWW SAMOOBRONA RP
1. Eugeniusz Fołda, l. 53
- Proszyska
2. Przemysław Fołda, l. 18
- Proszyska
3. Andrzej Zbytniewski, l. 57
- Wójcin
KWW PSL
1. Katarzyna Kasztarynda, l. 54
- Jeziora Wielkie
2. Leszek Jan Mielcarek, l. 57
 - Jeziora Wielkie
3. Marek Piotr Twardowski, l. 47
- Dobsko

    OKRĘG NR 2 - 2 MANDATY, 8 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: BERLINEK, KRZYWE KOLANO, LENARTOWO, LUBSTÓWEK, RZESZYN)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Zbigniew Stanisław Nadolny, l. 55
- Rzeszyn
2. Marek Michał Budny, l. 41 - Berlinek
KWW PIAST
1. Andrzej Waldemar Kaczyński,
l. 31 - Krzywe Kolano
2. Zygmunt Wincenty Robak, l. 57
 - Krzywe Kolano
KWW PSL
1. Roman Skowron, l. 52
- Krzywe Kolano
2. Andrzej Kaźmierski, l. 44
- Lubstówek
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Monika Szymczak, l. 29 - Lenartowo
2. Paweł Burda, l. 21        - Lenartowo

    OKRĘG NR 3 - 5 MANDATÓW, 17 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: KOŻUSZKOWO, SIEDLIMOWO, WOLA KOŻUSZKOWA, WÓJCIN)
KWW PSL
1. Andrzej Siwek, l. 54           - Wójcin
KWW SAMOOBRONA RP
1. Wojciech Szpulecki, l. 42 - Wójcin
2. Małgorzata Maria Jarka, l. 46
- Wójcin
3. Feliks Jarka, l. 51             - Wójcin
4. Monika Głowacka, l. 27
- Wójcin
5. Ewa Zbytniewska, l. 54   
- Wójcin
KWW AKTYWNA WIEŚ
1. Halina Grażyna Płachcińska, l. 48
- Wójcin
KWW ZIEMIA JEZIORAŃSKA
1. Bartosz Andrzej Ossowski, l. 23
- Wójcin
KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ
1. Grażyna Maria Zwolińska, l. 50
- Wójcin
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Krystyna Maria Namieśnik, l. 46
- Kożuszkowo
2. Tadeusz Nabagło, l. 45
- Kożuszkowo
3. Kazimierz Derenda, l. 51  - Kuśnierz
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Aneta Maria Barczak, l. 31
- Siedlimowo
2. Janusz Jasiecki, l. 48
- Wola Kożuszkowa
3. Leszek Jan Darul, l. 30 - Wójcin
4. Zofia Wiśniewska, l. 35
- Siedlimowo
5. Jolanta Stanisława Toda, l. 42
- Wola Kożuszkowa

    OKRĘG NR 4 - 2 MANDATY, 9 CHĘTNYCH
(SOŁECTWA: GAJ, NOWA WIEŚ)
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Marek Frąckowiak, l. 38      - Gaj
2. Józef Kazimierz Bryndza, l. 42
 - Nowa Wieś
KWW SAMOOBRONA RP
1. Ryszard Zgórski, l. 31
- Nowa Wieś
2. Jarosław Romanek, l. 24
 - Nowa Wieś
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Bogumiła Gościak, l. 39
- Przyjezierze
2. Piotr Adam Łaszkiewicz, l. 35
 - Nowa Wieś
KWW PSL
1. Sławomir Jendrzejczak, l. 39
 - Nowa Wieś
2. Jan Bukowski, l. 52                 - Gaj
KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ
1. Alina Maria Przygoda, l. 47 - Gaj

    OKRĘG NR 5 - 3 MANDATY, 12 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: GOLEJEWO, KOŚCIESZKI, RZESZYNEK, SIEMIONKI)
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Benedykt Wietrzychowski, l. 55
- Golejewo
2. Regina Piotrowska, l. 43 - Rzeszynek
3. Aleksander Erber, l. 51 - Siemionki
KWW PIAST
1. Jerzy Marek Burzyński, l. 51
- Włostowo
2. Ewa Barbara Kamińska, l. 44
- Golejewo
3. Ewa Kamelska, l. 53   - Rzeszynek
KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Ewa Barbara Stanicka, l. 20
- Golejewo
2. Karol Szczepaniak, l. 44 - Włostowo
KWW POLSKA PARTIA PRACY
1. Piotr Kowalski, l. 37
- Kościeszki
KWW PSL
1. Andrzej Jędrzejewski, l. 46
- Kościeszki
2. Jolanta Maria Kowalska, l. 50
- Rzeszynek
3. Andrzej Michał Nowak, l. 51
- Sierakowo

    zebrał: Sławomir Gacek, Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 767 (43/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry