Reklama w kalendarzu

Wybory do Rady Miejskiej w Strzelnie
   


    OKRĘG NR 1 - 5 MANDATÓW, 22 KANDYDATÓW
(STRZELNO, ULICE: CESTRYJEWSKA, CIEŚLEWICZA, DĄBROWSKIEGO, ELEWATOROWA, INOWROCŁAWSKA, JANA Z LUDZISKA, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KOLEJOWA, KOŚCIUSZKI, KS. KANTECKIEGO, KUJAWSKA, KWIATOWA, LIPOWA, MICHELSONA, MICKIEWICZA, MIŁOSZA, MIRADZKA, NOWA, OSIEDLE PIASTOWSKIE, PLAC ŚWIĘTOKRZYSKI, PRUSA, RAJ, RYNEK, SIENKIEWICZA, SPICHRZOWA, SPORTOWA, STYCZNIOWA, SZCZANIECKIEJ, SZKOLNA, SZULCZEWSKIEGO, ŚCIANKI, ŚLUSARSKA, ŚW. ANDRZEJA, ŚW. ANNY, ŚW. JAKUBA, ŚWIĘTEGO JANA BOSKO, TOWAROWA, TYSIĄCLECIA, ZAKRZEWSKIEGO, ZBOŻOWA, ŻEROMSKIEGO)
KW SAMOOBRONA RP
1. Czesław Marczak, l. 65 - Strzelno
2. Bogumił Marian Ruciński, l. 49 - Strzelno
KW PSL
1. Andrzej Pruczkowski, l. 53 - Strzelno
2. Irena Zofia Pułkownik, l. 51 - Strzelno
3. Dominik Bogdan Borkowski, l. 66 - Strzelno
4. Marcin Tomasz Czaplicki, l. 29 - Strzelno
5. Urszula Góralczyk, l. 55 - Strzelno
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Maria Rabiega, l. 49 - Strzelno
KWW PIAST
1. Ryszard Stanisław Chudziński, l. 53 - Strzelno
2. Marian Jan Kasprzyk, l. 66 - Strzelno
3. Magdalena Harasimowicz-Zawodniak, l. 35- Strzelno
4. Stanisław Bielecki, l. 49 - Strzelno
5. Dariusz Jarosław Kujawiński, l. 41 - Strzelno
KWW GODNOŚĆ I PRACA
1. Piotr Paweł Białęcki, l. 47 - Strzelno
2. Zygmunt Stanisław Paradowski, l. 66 - Strzelno
KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
1. Marian Marek Mikołajczak, l. 46 - Strzelno
KWW MAŁA OJCZYZNA
1. Ireneusz Antoni Lewicki, l. 71 - Strzelno
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Piotr Jan Cieślik, l. 40   - Strzelno
2. Krzysztof Kotecki, l. 47  - Strzelno
3. Marek Andrzej Kruszewski, l. 50 - Strzelno
4. Sebastian Tadeusz Warzecha, l. 27 - Strzelno
5. Bartłomiej Zbytniewski, l. 37 - Strzelno

    OKRĘG NR 2 - 5 MANDATÓW, 22 KANDYDATÓW
(STRZELNO, ULICE: BRZOZOWA, CEGIEŁKA, GIMNAZJALNA, JESIONOWA, KLASZTORNA, KLONOWA, KOŚCIELNA, MAGAZYNOWA, OGRODOWA, PARKOWA, PLAC ŚW. WOJCIECHA, POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO, SŁONECZNA, ŚW. DUCHA, TOPOLOWA, ZACISZE. SOŁECTWA: CIENCISKO, KIJEWICE, KSIĄŻ, OSTROWO, MIROSŁAWICE, MŁYNICE, MŁYNY, STODOŁY, WRONOWY)
KW SAMOOBRONA RP
1. Stefan Płotkowiak, l. 65 - Wronowy
2. Roman Kaszyński, l. 54 - Ostrowo
KWW WSPÓLNOTA 2006
1. Dariusz Chudziński, l. 41 - Strzelno
2. Lidia Jackowska, l. 38   - Strzelno
3. Tadeusz Antoni Majkut, l. 46 - Wronowy
KWW MAŁA OJCZYZNA
1. Ludwik Zbytniewski, l. 66 - Strzelno
KWW POLSKA PARTIA PRACY
1. Ryszard Bednarski, l. 54 - Książ
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Piotr Wojciech Pieszak, l. 40 - Strzelno
2. Marek Tomasz Łyk, l. 35 - Strzelno
3. Marek Andrzej Skorupka, l. 36 - Strzelno
4. Marek Stanisław Frankowski, l. 49 - Stodoły
5. Franciszek Łukomski, l. 55 - Ostrowo
KW PSL
1. Henryk Stanisław Trawiński, l. 59 - Strzelno
2. Dorota Maria Repulak, l. 48 - Strzelno
3. Mirosława Wacława Kluczykowska, l. 49 - Strzelno
4. Anna Woźniecka, l. 45 - Strzelno
5. Zofia Borowska, l. 48 - Ostrowo
KWW PIAST
1. Ryszard Grzegorz Osowicz, l. 56 - Strzelno
2. Stanisław Jan Gajos, l. 54 - Młynice
3. Irena Seidler, l. 55  - Ostrowo
4. Piotr Stanisław Glanc, l. 48 - Młyny
5. Grzegorz Szurlej, l. 26 - Młynice

    OKRĘG NR 3 - 5 MANDATÓW, 20 KANDYDATÓW
(SOŁECTWA: BŁAWATY, BOŻEJEWICE, BRONISŁAW, CIECHRZ, GÓRKI, JEZIORKI, ŁĄKIE, MARKOWICE, NIEMOJEWKO, RZADKWIN, SŁAWSKO DOLNE, STRZELNO KLASZTORNE, WYMYSŁOWICE, ŻEGOTKI)
KW SAMOOBRONA RP
1. Grażyna Zofia Leśna, l. 47 - Rzadkwin
2. Ryszard Saja, l. 56  - Markowice
3. Jan Bartoszak, l. 56  - Sławsko Dolne
4. Stanisław Nowak, l. 49 - Wymysłowice
5. Piotr Częszak, l. 52 - Łąkie
KWW PIAST
1. Ewa Alina Pliszka, l. 44 - Ziemowity
2. Wanda Misiewicz, l. 53 - Strzelno Klasztorne
3. Kazimierz Halak, l. 64 - Niemojewko
4. Andrzej Piszcz, l. 53 - Ziemowity
KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
1. Jacek Jabłoński, l. 47  - Ciechrz
2. Władysława Pamfil, l. 59 - Bożejewice
3. Mariola Małgorzata Klauze, l. 35 - Ciechrz
4. Justyna Sakowicz, l. 38  - Sławsko Dolne
5. Jan Walenty Woźniak, l. 54 - Żegotki
KW PSL
1. Franciszek Pruczkowski, l. 74 - Sławsko Dolne
2. Henryk Filipczak, l. 55 - Wymysłowice
3. Janina Elżbieta Borkowska, l. 50 - Bławaty
4. Wojciech Jerzy Posłuszny, l. 55 - Strzelno
5. Piotr Dubicki, l. 49 - Strzelno
KWW MAŁA OJCZYZNA
1. Stanisław Popielewski, l . 52 - Jeziorki

zebrał:
Sławomir Gacek, Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 767 (43/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry