Drukuj

Szczegółowe wyniki wyborów do Rady Gminy w Orchowie
   

   
Wśród nowych radnych są: Teresa Poniedziałek, Grzegorz Mikuła, Wojciech Bartz, Maria Sajna i Michał Matkowski.

Uprawnionych do głosowania:  3.058 osób
Głosowało:  1.857 osób
Głosów ważnych: 1.826
Frekwencja: 60,7%
Na radnych zostali wybrani: Michał Szymański 101, Edward Lewandowski 64, Maria Sajna 154, Stanisław Zawada 153, Wojciech Bartz 198, Jacek Misztal 200, Michał Matkowski 163, Bogdan Chmielarczyk 92, Grzegorz Mikuła 65, Andrzej Tomaszewski 98, Maria Hendrysiak 77, Teresa Poniedziałek 65, Ryszard Świtek 77, Hieronim Adamczyk 68 i Bogdan Piotrowski 36.
OKRĘG NUMER 1
- 1 MANDAT
(SOŁECTWO BIELSKO)
KWW TEODORA PRYKI
1. Michał Szymański, l. 49 - Bielsko - 101 głosów, radny KWW PSL
1. Ryszard Spochacz, l. 39 - Podbielsko - 36 głosów
KWW PRACA I ZGODA
1. Marcin Zaparucha, l. 32 - Podbielsko - 19 głosow
OKRĘG NUMER 2
- 1 MANDAT
(SOŁECTWO LINÓWIEC I WÓLKA ORCHOWSKA)
KWW PSL
1. Edward Lewandowski, l. 57  - Mlecze - 64 głosy, radny
KWW TEODORA PRYKI
1. Paweł Pilarski, l. 28 - Linówiec - 25 głosów
KWW PRACA I ZGODA
1. Agnieszka Zaparucha, l. 30  - Linówiec - 9 głosów
OKRĘG NUMER 3
- 5 MANDATÓW
(SOŁECTWO ORCHOWO)
KWW TEODORA PRYKI
1. Maria Sajna, l. 51 - Orchowo - 154 głosy, radny
2. Władysław Jakubowski, l. 50 - Orchowo - 117 głosów
3. Lechosław Krzywiński, l. 44  - Orchowo - 65 głosów
4. Mirosław Rzyski, l. 36 - Orchowo  - 52 głosy
5. Stanisław Zawada, l. 54  - Orchowo - 153 głosy, radny
KWW PSL
1. Janina Nowak, l. - 49 Orchowo - 144 głosy
2. Andrzej Nowakowski, l. 45 - Orchowo - 99 głosów
3. Wojciech Bartz, l. 43 - Orchowo - 198 głosów, radny
4. Jan Horbiński, l. 44 - Orchowo - 90 głosów
5. Paweł Kryszak, l. 41 - Orchowo - 123 głosy
KWW RADNI NIEZALEŻNI GRYF
1. Jacek Misztal, l. 47 - Orchowo   - 200 głosów, radny
2. Sebastian Gonicki, l. 26  - Orchowo - 82 głosy
3. Michał Matkowski, l. 30  - Orchowo - 163 głosy, radny
KWW PRACA I ZGODA
1. Lidia Ogrodowicz, l. 30  - Orchowo - 89 głosów
2. Barbara Bartunek, l. 45 - Orchowo  - 131 głosy
3. Maciej Bąkowski, l. 26 - Orchowo - 58 głosów
4. Bogumiła Zawada, l. 29 - Orchowo - 47 głosów
5. Anna Marosz, l. 22 - Orchowo - 38 głosów
OKRĘG NUMER 4
- 1 MANDAT
(SOŁECTWO MYŚLĄTKOWO)
KWW PSL
1. Tomasz Gumienny, l. 32 - Myślątkowo - 31 głosów
KWW PRACA I ZGODA
1. Zenon Rozmarynowski, l. 46 - Rękawczynek - 5 głosów
KWW RADNI NIEZALEŻNI GRYF
1. Bogdan Chmielarczyk, l. 50 - Myślątkowo - 92 głosy, radny
OKRĘG NUMER 5
- 1 MANDAT
(SOŁECTWO ORCHÓWEK I SZYDŁÓWIEC)
KWW TEODORA PRYKI
1. Alojzy Krenc, l. 50 - Szydłówiec - 48 głosów
KWW PSL
1. Małgorzata Likowska, l. 40 - Szydłówiec - 22 głosy
KWW PRACA I ZGODA
1. Grzegorz Mikuła, l. 46 - Orchówek - 65 głosów, radny
OKRĘG NUMER 6
- 2 MANDATY
(SOŁECTWO OSÓWIEC)
KWW TEODORA PRYKI
1. Andrzej Gocel, l. 50 - Suszewo - 34 głosy
2. Sławomir Krenc, l. 22 - Osówiec - 61 głosów KWW PSL
1. Andrzej Tomaszewski, l. 54 - Osówiec - 98 głosow, radny
2. Ryszard Szczepański, l. 49  - Osówiec - 54 głosy
KWW PRACA I ZGODA
1. Halina Hadrich, l. 57 - Osówiec  - 40 głosów
2. Henryk Nowak, l. 53 - Osówiec - 5 głosów
KWW MARII HENDRYSIAK
1. Maria Hendrysiak, l. 60 - Osówiec - 77 głosow, radna
OKRĘG NUMER 7
- 2 MANDATY
(SOŁECTWO RÓŻANNA)
KWW PSL
1. Andrzej Majchrzak, l. 47  - Różanna - 47 głosów
2. Teresa Poniedziałek, l. 43  - Różanna - 65 głosów
KWW TEODORA PRYKI
1. Alfons Kubiak, l. 57 - Siedluchno  - 56 głosów, radny
2. Ryszard Świtek, l. 59 - Różanna - 77 głosów, radny
KWW PRACA I ZGODA
1. Janusz Bernaś, l. 21 - Różanna  - 26 głosów
2. Krzysztof Krzywiński, l. 21  - Różanna - 28 głosów
OKRĘG NUMER 8
- 1 MANDAT
(SOLECTWO SŁOWIKOWO)
KWW HIERONIMA ADAMCZYKA
1. Hieronim Adamczyk, l. 53 - Słowikowo - 68 głosów, radny
KWW PSL
1. Grzegorz Kapturski, l. 56 - Słowikowo - 57 głosów
OKRĘG NUMER 9
- 1 MANDAT
(SOŁECTWO SKUBARCZEWO)
KWW TEODORA PRYKI
1. Wioletta Jakubiak, l. 35  - Skubarczewo - 24 głosy
KWW PSL
1. Bogdan Piotrowski, l. 62 - Kinno- 36 głosów, radny
KWW RAZEM NIEZALEŻNI”
1. Zenon Czwójdak, l. 45 - Kinno - 26 głosów
KWW PRACA I ZGODA
1. Arleta Wędzikowska, l. 20 - Kinno  - 16 głosów

opracował:
Roman Wolek
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 770 (46/2006)