OKRĘG NUMER 1 - 4 MANDATY
Gąsawski Blok Samorządowo-Ludowy
Marek Maciejewski                       285
Jacek Mazany                            269
Sławomir Mazany                       241
Stanisław Wieczorek                      133
Liga Polskich Rodzin
Sławomir Napierała                      93
Magdalena Gołębiewska                       35
Krzysztof Hasała                          55
Prawo i Sprawiedliwość
Witold Mrówczyński                      261
Marek Mikulski                          148
Wiejski KWW Korniluka
Grażyna Mielcarzewicz                      159
Zbigniew Korniluk                      137
Adam Kałuża-Wierzchosławski    124
Anna Putz                                      42
OKRĘG NUMER 2 - 3 MANDATY
Liga Polskich Rodzin
Marek Banasik                              48
Tadeusz Krygier                            17
PiS:
Aleksander Starczewski                      54
Jacek Szmańkowski                      79
Agnieszka Jakubowska                      53
Wiejski KWW Korniluka
Izabella Budzyńska                      40
Paweł Wieczorek                          92
Ryszard Zwolenkiewicz                      58
Gąsawski Blok Samorządowo-Ludowy
Edward Judek                            176
Władysław Matusiak                       98
Ryszard Szczęsny                        205
OKRĘG NUMER 3 - 4 MANDATY
PiS
Jan Gaj                                            116
Paweł Brzykcy                            225
Antoni Galij                                            86
Tomasz Płociński                          38
Wiejski KWW Korniluka
Tadeusz Gaczkowski                      66
Andrzej Górny                            48
Henryk Pokorski                           55
Gąsawski Blok Samorządowo-Ludowy
Alojzy Grochowalski                      115
Aleksander Kledzik                      242
Ryszard Królikowski                      139
Franciszek Maciejewski                      168
OKRĘG NUMER 4 - 4 MANDATY
Gąsawski Blok Samorządowo-Ludowy
Henryk Mataczyński                      84
Józef Szmiel                                126
Antoni Molenda                           74
LPR
Andrzej Borowski                         38
Wiejski KWW Korniluka
Roman Jankowski                        70
Zbigniew Ciosk                                            32
Mirosław Hołubczuk                      42
Maciej Strzyż                                            34
Komitet wyborczy SLD+SdPl +PD+UP Lewica i Demokraci
Bogdan Lewandowski                      92
Stanisław Mikołajczak                      96
PiS
Maria Warda                                            147
Piotr Knitter                                            58
Jacek Sytek                                            63
Marian Kubiak                                             37

Pałuki 770 (46/2006)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry