Drukuj



Skład Rady Miejskiej w Żninie kadencji 2006-2010. Liczby oznaczają ilość głosów zdobytych przez radnych (w nawiasie suma głosów listy)
Skład Rady Miejskiej w Żninie kadencji 2006-2010. Liczby oznaczają ilość głosów zdobytych przez radnych (w nawiasie suma głosów listy) 


OKRĘG NUMER 1 - 5 MANDATÓW

PiS                           447
Robert Szafrański                       139
Marek Zieliński                            63
Zbigniew Ziemiński                      28
Sławomir Furmanek                        9
Tomasz Małecki                             17
Leszek Plaskaty                               7
Karol Orzechowski                       31
Piotr Tuczyński                              37
Henryk Dolaciński                         78
Mariola Owsianna                         38
Lewica i Demokraci   332
Piotr Horka                                   94
Barbara Bogucka                           50
Piotr Potocki                                  81
Janusz Pilarski                               12
Karol Bursztyński                            9
Emilia Mrówczyńska                       9
Iwona Kranc                                   21
Jakub Bugalski                               12
Tadeusz Mazany                            44
Samoobrona RP          70
Bożena Brzezińska                           17
Andrzej Nowicki                           17
Izydor Gutowski                          11
Sławomir Żygulski                          13
Andrzej Wyborny                          12
Forum Samorządowe Pałuki                      354
Krzysztof Jóźwiak                          70
Andrzej Kurek                              85
Jerzy Bursztyński                          10
Ignacy Goc                                  43
Tomasz Hildebrant                          24
Wojciech Jeziorny                             2
Jerzy Napierała                             36
Marian Pazderski                              9
Wiesław Rumel                                67
Sławomir Wilk                                  8
KWW Niezależni        484
Jerzy Kowalski             162
Halina Wałecka                                118
Roman Bleja                                 24
Krzysztof Śniadecki                                30
Danuta Boińska                                16
Jan Jezierski                                 30
Piotr Malak                                   43
Przemysław Balski                                9
Marcin Liana                                  19
Zdzisław Flejter                                33
KWW Bezpartyjni Aleksandry Nowakowskiej          156
Jan Kruszelnicki                                19
Tadeusz Kaszak                                17
Janusz Witkowski                                23
Jacek Małecki                                 8
Małgorzata Posadzy                                16
Katarzyna Witkowska                                6
Dawid Jagodziński                                11
Alina Słomska                                6
Józef Ganzera                                21
Mariola Gierat                                29
Żniński Blok Wyborczy 294
Jarosław Jaworski                                48
Magdalena Czaplicka-Wodyńska  10
Stanisław Głogowski                                51
Kamila Gołaś                                  8
Maciej Grabowski                                73
Bartosz Hoffmann                                17
Kazimierz Kucharski                                6
Adam Rogowski                                15
Agnieszka Skwarska                                 3
Piotr Tomaszewski                                63
OKRĘG NUMER 2 - 6 MANDATÓW
PiS                           392

Marek Rospenda                                101
Ryszard Wesołek                                66
Henryk Turzyński                                92
Emilian Raczyński                                19
Marcin Czaja                                24
Maciej Pawlicki                                15
Mirosława Kaczorowska               36
Leszek Kujawa                                18
Piotr Czernicki                                21
Lewica i Demokraci   475
Czesław Kośmicki                                68
Adam Milejczak                                91
Joanna Chmiel                                81
Wiesław Myszkowski                               66
Włodzimierz Kubicki                                15
Leopold Nowak                                15
Kazimierz Kotlarek                                49
Marian Piotrowski                                31
Jan Kausa                                       22
Maciej Górski                                9
Roman Kowalik                                9
Józef Wesołowski                                19
Samoobrona RP             66
Wiesław Tucholski                                19
Zofia Nawrocka                                 6
Bogdan Cyganek                                20
Jerzy Konarski                                2
Stanisław Hałas                                6
Jerzy Superczyński                                8
Bronisław Dudek                                5
Forum Samorządowe Pałuki
Halina Rosiak                                113
Jerzy Krynicki                                231
Andrzej Kujawa                                39
Grzegorz Berdysz                                26
Włodzimierz Dolaciński                             6
Marek Drzewiecki                                58
Sławomir Kujawa                                44
Marcin Szymański                                10
Mirosław Walczak                                7
Jędrzej Małecki                                24
KWW Niezależni        404
Janusz Biegański                                127
Stanisław Wiśniewski                                13
Janina Wawrzyniak                                24
Violetta Dobaczewska                          65
Roman Krzemiński                                43
Wojciech Oblizajek                                23
Janina Małecka                                26
Waldemar Przybył                                10
Arkadiusz Wagner                                21
Włodzimierz Urbanowski              21
Marian Bień                                 22
Roman Żok                                    9
KWW Bezpartyjni Aleksandry Nowakowskiej          270
Szczepan Roman Goc                                74
Andrzej Tokarz                                43
Radosław Przewoda                                19
Stanisław Nitka                                12
Szymon Kaszak                                6
Marcin Kruszelnicki                                7
Rafał Stoński                                  19
Artur Konikowski                                17
Lidia Bembnista                                14
Piotr Zakrzewski                                4
Waldemar Breliński                                13
Beata Czaczyk                                42
Żniński Blok Wyborczy         496
Kazimierz Jańczak                                193
Ireneusz Starczewski                                40
Krystyna Ochudło                                82
Cezary Klich                                  75
Marcin Komasiński                                27
Magdalena Imbiorowska                        25
Irena Maluk                                  23
Ryszard Wosik                                7
Małgorzata Kapłońska                              17
Grażyna Głogowska-Mazur           2
Ryszard Kozikowski                                 5
OKRĘG NUMER 3 - 5 MANDATÓW
PiS                           160

Krzysztof Wierzchosławski            54
Maria Janicka                                30
Bronisław Sytek                                11
Maria Łaniecka                                 51
Mariusz Domowicz                                14
Lewica i Demokraci   294
Danuta Ogińska                                92
Ewa Kuśnierek                                29
Elżbieta Jarecka                                10
Wojciech Stanny                                 7
Remigiusz Świtkowski                      40
Mirosława Skibowska                          23
Katarzyna Kruszelnicka                  9
Roman Breliński                                 11
Roman Skibicki                                11
Danuta Dalewska                                62
Samoobrona RP           165
Jan Wojdal                                   82
Jerzy Leński                                  19
Andrzej Brzeziński                                20
Mariusz Łoboziak                                16
Andrzej Posłuszny                                11
Jan Gwit                                     17
Forum Samorządowe Pałuki                      672
Lucjan Adamus                                260
Roman Rezulak                                145
Tomasz Ratajczak                                31
Jerzy Strzelecki                                175
Ryszard Okoński                                27
Leon Kaliski                                   8
Stefan Latoch                                7
Tadeusz Dudek                                 11
Czesław Walkowiak                                8
KWW Niezależni        635
Adam Kowalewski                                149
Dariusz Kaźmierczak                  243
Robert Jarmuda                                27
Henryk Wojdal                                21
Jan Wesołek                                71
Jan Cienguszewski                                21
Piotr Dolaciński                                20
Michał Frasz                                41
Maria Horka                                 14
Krzysztof Antkowiak                            28
Blok Samorządowo-Ludowy                  227
Jan Rogosz                                   60
Stanisław Bocian                                29
Maria Chmielewska                                56
Jadwiga Czaja                                29
Kazimierz Ksycki                                5
Jakub Siwak                                   6
Ewa Wnęk                                    10
Marek Wojciechowski                  12
Eugeniusz Wyrwał                                20
KWW Bezpartyjni Aleksandry Nowakowskiej          131
Ryszard Wysocki                                30
Rafał Maciejewski                                13
Andrzej Pilachowski                                20
Barbara Ińska                                25
Kinga Zubel                                  11
Sylwia Kubisiak                                6
Robert Bryzik                                16
Krystyna Chrząszczak                                3
Monika Rościszewska                                 5
Leszek Pawłowski                                2
OKRĘG NUMER 4 - 5 MANDATÓW
PiS                           265

Stanisław Siadak                                151
Marek Sobociński                                55
Małgorzata Kurto                                21
Krzysztof Smaruj                                14
Marcin Katafiasz                                 10
Zdzisław Zamiar                                14
Lewica i Demokraci   330
Leszek Duch                                141
Janusz Siekierski                                47
Ryszard Piechowiak                                13
Krystyna Jarzębowska                 23
Marek Hałajczak                                19
Mieczysław Morawski                        21
Michał Lipoński                                11
Magdalena Świtkowska                          9
Eliza Kuchnicka                                11
Jan Ząbkowski                                35
Forum Samorządowe Pałuki                      201
Tomasz Tomaszewski                   41
Grażyna Ojak                                21
Adam Jarmuż                                14
Włodzimierz Oźminkowski           44
Andrzej Wesołowski                                23
Kazimierz Pietraszko                                19
Wojciech Weneś                                20
Mirosław Kwieciński                                 8
Robert Marlewski                                11
KWW Niezależni        707
Zenon Flejter                                253
Paweł Janowski                                71
Jan Kowalczewski                                61
Maria Kurek                                 29
Zenon Owczarzak                                101
Stanisław Gałgański                                34
Leszek Olewicz                                17
Andrzej Wieczorek                                25
Bernard Żychliński                                 49
Edmund Chutek                                67
Blok Samorządowo-Ludowy                  443
Fabian Heinich                                77
Józef Bugno                                133
Stanisław Brzykcy                                26
Antoni Chęś                                 30
Teofil Dudziak                                30
Tadeusz Mądry                                90
Elżbieta Pankowska                                13
Elżbieta Polaszewska                                26
Zbigniew Święcki                                3
Wojciech Świtkowski                   15
KWW Bezpartyjni Aleksandry Nowakowskiej          188
Mirosław Kalka                                37
Katarzyna Janus                                31
Małgorzata Kriesel                                19
Maria Skrocka                                16
Jacek Świtała                                  8
Beata Świtalska                                2
Ewa Kruszka                                   8
Bogumiła Flicińska                                17
Renata Majewska                                20
Alina Gic                                      30

Pałuki nr 770 (46/2006)