Reklama w kalendarzu

W gminie Szubin

Taką informację przekazał nam przedwczoraj Tomasz Wachowiak, szef gminnych struktur PSL w Szubinie.

W okręgu numer jeden listę Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach do Rady Miejskiej w Szubinie otwierać będzie Stanisław Wypych. W okręgu numer dwa liderem będzie obecny przewodniczący Rady Miejskiej Marek Domżała. Szef PSL w gminie Szubin Tomasz Wachowiak będzie numerem jeden w okręgu numer trzy. Z kolei w okręgu numer cztery numerem jeden na liście zostanie Zbigniew Lipiec. Kandydatką numer jeden PSL do Rady Powiatu będzie Karolina Domżała-Kaczmarek.  
Z nieoficjalnych informacji wynikało, że kandydatką na burmistrza z ramienia PSL ma być Silvana Oczkowska, obecna radna sejmiku wojewódzkiego. - Ja takiej decyzji nie podejmowałam - powiedziała nam radna i dodała, że na początku listopada odbędzie się powiatowa konwencja wyborcza PSL, na której zapadną ostateczne decyzje w sprawie wyborów. 
Stwierdzenie to jest o tyle dziwne, że listy z kandydatami na radnych muszą być oddane komisjom wyborczym do 22 października, a kandydaci na wójtów i burmistrzów muszą być zgłoszeni do 27 października. Jednak wszelkie wątpliwości rozwiał Tomasz Wachowiak, który powiedział wprost, że PSL nie wystawi kandydata w wyborach na burmistrza Szubina.

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 975 (42/2010)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry