Kandydat na burmistrza pozwał "Pałuki"

Kandydat na burmistrza Żnina Dariusz Kaźmierczak domagał się w trybie wyborczym orzeczenia przez Sąd Okręgowy nakazu publikacji sprostowania informacji o swojej osobie, która ukazała się w poprzednim numerze "Pałuk". Argumentował, że nieprawdą jest, jakoby został kilka lat temu zwolniony ze stanowiska kierownika wydziału dróg i komunikacji w starostwie po wykryciu nieprawidłowości w pracy. Sąd w Bydgoszczy po półtoragodzinnej rozprawie oddalił wniosek i zasądził od wnioskodawcy zwrot kosztów postępowania sądowego. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 18 listopada.

W uzupełnieniu artykułu opublikowanego w Pałukach zamieszczamy materiały dodatkowe, odnoszące się do tekstu i zamieszczonych w gazecie dokumentów.

 

Tekst sprostowania
i odpowiedzi
Dariusza Kaźmierczaka zamieszczony w Pałukach 16 marca 2006 roku
    Pismo
starosty żnińskiego
z 12 listopada 2010 roku wraz
z załącznikami

 

(kg), 17 XI 2010

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry