Reklama w kalendarzu

Żnin, Robert Szafrański, PiS, fotel, kandydat, burmistrz
Robert Szafrański kandydatem PiS na burmistrza
    Prawo i Sprawiedliwość wystawi swego kandydata w walce o fotel burmistrza Żnina w najbliższych wyborach samorządowych. Kandydatem tym jest Robert Szafrański.

     Grażyna Janicka, liderka gminnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Żninie poinformowała, że kandydatem partii w najbliższych wyborach na burmistrza grodu Śniadeckich będzie Robert Szafrański. Wybory odbędą się jesienią.
     Robert Szafrański w maju skończy 40 lat. Z wykształcenia jest nauczycielem historii i obecnie pracuje w tym zawodzie w I Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Żninie. Ukończył też m.in. studia podyplomowe z administracji. W PiS działa od 9 lat. Przedstawicielem Żnina w Radzie Miejskiej jest od 2006 r. Na razie jeszcze nie wiadomo, kto znajdzie się na listach kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatu w Żninie z ramienia PiS. Jak powiedział Robert Szafrański, ci kandydaci będą zarówno członkami, jak i sympatykami partii. Robert Szafrański powiedział, że program wyborczy dopiero opracowuje. Wiadomo już jednak, że obok ubiegania się o fotel włodarza gminy, będzie on też liderem PiS na liście kandydatów do Rady Powiatu w Żninie.
     Przypomnijmy, że w 2006 r. kandydatem na burmistrza Żnina z ramienia PiS była Grażyna Janicka. W 2010 r. PiS nie wystawił swojego kandydata na włodarza miasta.

Karol Gapiński
Pałuki nr 1152 (11/2014)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry