Przewodniczący Rady Powiatu w Mogilnie Jan Bartecki (w środku) z wiceprzewodniczącymi Dorotą Repulak i Andrzejem Siwkiem fot. Paweł Lachowicz

Mogilno, sesja, Rada Powiatu, starosta

    Wybrali władze powiatu

     W poniedziałek 22 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mogilnie odbyła się II sesja Rady Powiatu.

     Najważniejszymi punktami obrad był wybór wiceprzewodniczących Rady Powiatu, wicestarosty, wybór starosty mogileńskiego i jego zastępcy, wybór członków Zarządu Powiatu. Powołano także komisję rewizyjną, stałe komisje Rady Powiatu oraz podjęto uchwałę w sprawie ustalenia wysokości wynagrodzenia dla starosty.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach we wtorek 23 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 23 XII 2014

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry