Żnin, Pałuki, redakcja
Nowa redakcja Pałuk
     Od dziś trzej założyciele naszej gazety: Eugeniusz Dobaczewski, Marian Kawka i Aleksander Kmiećkowiak tworzą Radę Redakcyjną, której główną kompetencją jest współtworzenie profilu gazety. Dziękuję im za lata pracy i stworzenie Pałuk - to praca nie do przecenienia.

     W skład nowej redakcji Pałuk weszli szefowie oddziałów: Mirosława Roszak (Żnin) i  Marek Holak (Mogilno), w których rękach spoczywa teraz część odpowiedzialności za rozwój gazety.
     Ze względu na wzrost kosztów po raz pierwszy od dwóch lat podnosimy cenę. Dotąd wzrost sprzedaży pozwalał nam na jej utrzymanie, dłużej się nie dało. Mamy nadzieję, że droższe Pałuki będą Wam jeszcze droższe, a my postaramy się cały czas, by były jeszcze lepsze.
     A jeśli już mówimy o wzroście sprzedaży – numer 48 rozszedł się w rekordowej liczbie 13.222 egzemplarzy. Dziękujemy, że tak nas czytacie!

Dominik Księski
Pałuki 411 (1/2000)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry