Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wpisaliście adres palukitv.pl, a strona, która Wam się ukazała wygląda inaczej niż zwykle? To nie pomyłka. Taką szatę graficzną ma teraz nasz portal.

W ostatni weekend trwały prace serwisowe, których celem była właśnie zmiana wyglądu graficznego stony internetowej palukitv.pl. Liczymy, że nowa szata przypadnie wszystkim do gustu, a korzystanie ze strony będzie bardziej intuicyjne.
Jednocześnie chcemy Was poinformować, że w trosce o najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania, część funkcjonalności na palukitv.pl jeszcze nie została uruchomiona. Są jednak przygotowane odpowiednie przekierowania, dzięki którym zlecenie ogłoszeń drobnych czy korzystanie z naszego sklepu internetowego jest możliwe.
Nadal będziemy pracować nad ulepszaniem naszego portalu palukitv.pl, abyście, Drodzy Użytkownicy, zawsze - właśnie pod tym adresem - na bieżąco mogli dowiadywać się, co ciekawego dzieje się w Waszej okolicy. Zapamiętajcie i odwiedzajcie najlepszy adres: palukitv.pl. Piszcie, co sądzicie o naszej nowej stronie. Na opinie czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Niezmiennie zachęcamy do czytania najnowszego papierowego wydania tygodnika Pałuki lub e-Pałuk.

(mr), 11 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.