Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kcyńscy radni uznali skargę na włodarza za bezzasadną fot. Remigiusz Konieczka

Rada Miejska w Kcyni jednogłośnie uznała skargę jednej z mieszkanek Kowalewka na burmistrza Kcyni za bezzasadną.

Na posiedzeniu 28 maja 2020 roku jednym z punktów porządku obrad kcyńskiej Rady Miejskiej było podjęcie uchwały w sprawie skargi na działalność burmistrza Kcyni Marka Szarugi. Skarżąca w skardze twierdziła, że włodarz nie podejmuje odpowiednich czynności dotyczących funkcjonowania strzelnicy sportowej zlokalizowanej w miejscowości Kowalewko. Sprawą zajęła się komisja skarg, wniosków i petycji. Komisja zbierała się kilka razy i nie dopatrzyła się naruszenia swoich uprawnień i kompetencji przez burmistrza Marka Szarugę.

- Po skrupulatnym rozpatrzeniu skargi członkowie komisji, łącznie ze mną, nie znaleźli powodów, by uznać skargę za zasadną. Burmistrz nie naruszył prawa i dlatego komisja uznała ją za bezzasadną. Naprawdę chcieliśmy zrobić dobrze w dwie strony. Mieliśmy nadzieję, że zarówno skarżąca będzie zadowolona i pan komendant jednostki też. Niestety tak nie jest - powiedziała przewodnicząca komisji skarg, wniosków i petycji Alicja Woźniak.

- Na pewno my tych stron nie zadowolimy, bo rada nie jest od zadowalania mieszkańców, tylko od rozpatrywania czy coś jest zrobione zgodnie z prawem czy niezgodnie. Pewnie będziemy mieli dalej ten problem, ale póki co odnosimy się do tej skargi – dodał przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Jan Kurant.

Wszyscy obecni na sesji radni (14 osób) uznali skargę mieszkanki Kowalewka za bezzasadną.

(rk), 28 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.