Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

O to, żeby koncert Dawida Kartaszewicza miał wyjątkowy klimat, postarała się także Agnieszka Marek ze Żnińskiego Domu Kultury, która wymyśliła i wykonała tę efektowną scenografię odwołującą się do kobiecości i wiosny, która nadchodzi fot. Karol Gapiński

Śpiewający aktor dał w Żnińskim Domu Kultury koncert, którego czynnymi uczestnikami tak samo byli widzowie.

Dawid Kartaszewicz 7 marca gościł z zespołem w Żnińskim Domu Kultury. Zagrali koncert pt. Byłaś serca biciem. Wydarzenie rozpoczęło się nietypowo, bo muzycy akompaniujący śpiewającemu aktorowi zaczęli grać, ale na scenie nie było jeszcze samego Dawida Kartaszewicza. Po chwili jego głos zaczął dobiegać z tyłu sali i okazało się, że artysta postanowił przejść ze śpiewem na ustach między publicznością i dopiero wkroczył na scenę.
W dalszej części koncert również był - można powiedzieć - interaktywny, bo wokalista rzucał ze sceny kwiatami i prosił panów, by rozdawali je paniom z okazji ich nadchodzącego święta. Poza tym zapraszał na scenę osoby z publiczności, które aktywnie uczestniczyły w tym show, tańcząc lub prowadząc zabawną konwersację z artystą przed wykonywanymi przez niego piosenkami.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 8 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.