Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Centrum astronomiczne w Niedźwiadach fot. Marek Nikodem

W ostatnim numerze „Pałuk” pisaliśmy o możliwości odwołania kilku imprez jakie były zaplanowane w pierwszym półroczu tego roku.

W rozmowie z nami zastępca burmistrza Szubina Wioletta Borys-Stachowiak powiedziała, że ostateczna decyzja o odwołaniu ma zostać podjęta po 20 kwietnia. Jednak już w piątek 17 kwietnia gmina Szubin wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że w związku z zagrożeniem epidemicznym i koniecznością podejmowania działań zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, odwołane zostają wszystkie imprezy i wydarzenia, zaplanowane na kwiecień, maj oraz czerwiec tego roku.
Nie odbędą się wydarzenia, których organizatorem lub współorganizatorem jest Urząd Miejski oraz miejskie jednostki organizacyjne. Nie będzie zatem: otwarcia centrum astronomicznego w Niedźwiadach, pikniku strażackiego z okazji Dnia Dziecka, nie będzie Dni Szubina 2020 z koncertem Agnieszki Chylińskiej czy otwarcia sezonu letniego w Wąsoszu.
Kalendarium imprez miejsko-gminnych na okres od lipca do grudnia będzie uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju i związanych z nią obostrzeń i zakazów – czytamy w komunikacie.

(rk), 18 IV 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.