Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Na skrzyżowaniu w sąsiedztwie Góry św. Wojciecha w Barcinie doszło do zdarzenia drogowego. W dwóch samochodach podróżowało łącznie 6 osób, ale wszystko wskazuje na to, że nikt poważniej nie ucierpiał. Mogło być znacznie tragiczniej, biorąc pod uwagę fakt, ile wcześniej alkoholu spożyć musiał sprawca tego zdarzenia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie we wtorek 30 czerwca patrolowali miasto i na jednej z ulic zwrócili uwagę na forda focusa, którego kierowca miał wyraźne problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Podejrzewając, że prowadzący auto mężczyzna może być pijany, zatrzymali auto do kontroli.

Młody mężczyzna, mieszkaniec Krotoszyna w gminie Barcin, w sobotę rano (27 czerwca) opuścił miejsce zamieszkania.

W wyniku obfitych deszczów i silnego wiatru podczas burzy strażacy na terenie powiatu żnińskiego w ciągu około 2 godzin uczestniczyli w 18 interwencjach. Przeważnie na terenie gminy Barcin i gminy Łabiszyn.

26 czerwca przed 9.00 w Żernikach doszło do zdarzenia drogowego, w którym wziął udział ciężarowy samochód z naczepą.

Kcyńscy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie miasta znaleźli amfetaminę. Zatrzymany do sprawy 26-latek usłyszał zarzuty i zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali kierowcę, który pijany spowodował zdarzenie drogowe na krajowej „piątce”, po czym porzucił pojazd, uciekł i obserwował przebieg zdarzeń z pobliskiego lasu. Okazało się, że był pijany.

39-latka uderzyła w tył nieoznakowanego radiowozu, który podejmował wobec niej czynności, gdyż w czasie jazdy rozmawiała przez telefon komórkowy.

We wtorek, 16 czerwca w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy sędzia Tomasz Pietrzak ogłosił wyrok w sprawie karnej przeciwko byłej głównej księgowej Pałuckiego Centrum Zdrowia Renacie G. i księgowej PCZ sp. z o.o. Elżbiecie G.

Policjanci z szubińskiego komisariatu w drodze na służbę zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę volkswagena. Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie aż 2,5 promila alkoholu.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.