Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sport

Na Stadionie Miejskim w Szubinie 23 czerwca odbyły się drugie zawody wiosennej rundy Czwartków lekkoatletycznych. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w konkurencjach biegowych i technicznych.

Opóźniona z powodu pandemii koronawirusa inauguracja zawodów wędkarskich nie przyniosła barcińskim wędkarzom okazałych połowów.

Na otwartej strzelnicy w Piechcinie 20 czerwca członkowie miejscowego bractwa walczyli o tytuł Króla Kurkowego Zielonoświątkowego. O zwycięstwie decydowała dogrywka.

W łabiszyńskim klubie najszybciej przystąpiono do regularnych treningów, opracowania planu sparingów i ruchów transferowych, które można uznać za niespodziewane i obiecujące.

10 czerwca w siedzibie Polskiego Związku Hokeja na Trawie odbyło się losowanie fazy grupowej Pucharu Polski w hokeju na trawie seniorów. LKS Gąsawa trafił na rywali z Gniezna i Poznania, ale nie tych najgroźniejszych.

Polski Związek Hokeja na Trawie zdecydował o dokończeniu sezonu, zatem rywalizacja o medale rozstrzygnie się na boisku. Dodatkowo odbędą się rozgrywki o Puchar Polski, którego losowanie grup odbędzie się w środę 10 czerwca.

W miniony weekend piechcińskie Centrum Nurkowe odwiedzili miłośnicy podwodnych wrażeń, którzy mieli okazję sprawdzić sprzęt pozwalający realizować tę pasję.

O ile pandemia koronawirusa nie będzie stanowić zagrożenia, jeszcze w czerwcu mają się odbyć baraże o awans w niższych ligach piłkarskich seniorów. Natomiast start sezonu 2020/2021 zaplanowano na sierpień.

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zdecydował, że warunkiem dokończenia sezonu 2019/2020 jest uzyskanie do 9 czerwca zgody na jego wznowienie. Przyjęto dwie opcje ewentualnego zakończenia rozgrywek. Nie przewiduje się spadków i awansów, w planach jest natomiast organizacja Pucharu Polski seniorów.

Niewielu było optymistów, którzy liczyli na wznowienie sezonu w niższych ligach piłkarskich, a dziś już nawet oni muszą przyjąć, że sezon 2019/2020 jest już zakończony. Cieszyć się mogą najsłabsze drużyny poszczególnych rozgrywek, gdyż po tym sezonie spadków nie będzie.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.