Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

LKS Gąsawa być może zagra o medal fot. Stanisław Wendland

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zdecydował, że warunkiem dokończenia sezonu 2019/2020 jest uzyskanie do 9 czerwca zgody na jego wznowienie. Przyjęto dwie opcje ewentualnego zakończenia rozgrywek. Nie przewiduje się spadków i awansów, w planach jest natomiast organizacja Pucharu Polski seniorów.

Ewentualne dokończenie przerwanego z powodu epidemii koronawirusa sezonu miałoby się odbyć w terminie od 20 czerwca do 5 lipca. Wydział Gier i Dyscypliny oraz Wydział Wyszkolenia PZHT przyjął dwie możliwości zakończenia rozgrywek.
W pierwszym wariancie, zakładajacym dokończenie sezonu, anulowana byłaby runda wiosenna, natomiast seniorzy, seniorki, juniorzy i juniorki z czołowych miejsc zagraliby o medale. W drugim wariancie, jeśli zgoda na wznowienie rozgrywek nie zostanie wydana, Zarząd PZHT ustali końcową klasyfikację Mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach według klasyfikacji po rundzie jesiennej
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki, w czwartek 21 maja.

Bartosz Woźniak, 21 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.