Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zdrowie

Gmina Szubin, która zarządza kąpieliskiem i plażą nad Jeziorem Wąsoskim poinformowała, że woda w akwenie jest zdatna do kąpieli. Komunikat został wydany na podstawie badań wody wykonanych na terenie kąpieliska w Wąsoszu.

We wtorek (30 czerwca) gmina Szubin wydała komunikat, że kąpielisko w Wąsoszu jest nieczynne do odwołania.

Gmina Szubin poinformowała, że otwarcie sezonu kąpielowego na kąpielisku w Wąsoszu zostaje zawieszone z uwagi na odstąpienie od podjęcia działań ratowniczych przez WOPR. Jak nam wyjaśnił Paweł Bołka, prezes Pałuckiego WOPR, działania nie będą podjęte w związku z panującą sytuacją epidemiczną.

W ubiegłym roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie zanotował przychód przekraczający 220.000 zł. Ten rok, ze względu na pandemię, będzie nieco inny. Dyrektor Alicja Wiczewska wylicza, o ile wzrósł koszt zakupu środków ochrony indywidualnej i środków dezynfekcyjnych

14 czerwca zanotowano wzrost zakażeń koronawirusem w naszym województwie. Potwierdzono bowiem 12 przypadków i była to najwyższa, dniowa liczba zakażeń w czerwcu. Jeden z tych przypadków dotyczy powiatu żnińskiego.

Żona burmistrza Żnina miała negatywny wynik badania na zakażenie koronawirusem, więc on i domownicy mogli zejść z kwarantanny. W środę, 10 czerwca burmistrz był już obecny na prezentacji kompleksu Cukrownia Żnin.

Do 24 osób wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w powiecie żnińskim.

Szpital w Żninie przeprowadza bezpłatne testy na obecność koronawirusa dla osób, które mają skierowanie do sanatorium.

Jak poinformował starosta żniński Zbigniew Jaszczuk potwierdzone zostało jedno zakażenie koronawirusem na terenie gminy Barcin. Wzrasta liczba osób przebywających na kwarantannie.

Małżonka burmistrza Żnina miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, dlatego i ona i jej mąż zostali objęci kwarantanną. Do kontaktu z osobą zakażoną doszło podczas pracy w Urzędzie Miejskim. Wyjaśnijmy bowiem, że małżonka włodarza pracuje tam w ewidencji ludności. Urząd co prawda w ograniczonej formie, ale pracuje. Burmistrz i jego żona czują się dobrze, a Robert Luchowski oświadczył, że nie schodzi z posterunku.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.