Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
Barbara Lisiecka została nowym dyrektorem społecznej „Trójki“ fot. Karol Gapiński

Nauczycielka matematyki i informatyki w żnińskiej Trójce Barbara Lisiecka zastąpiła na stanowisku dyrektora Wojciecha Lisieckiego.

W styczniu nowym dyrektorem Zespołu Szkół Społecznych Trójka w Żninie została Barbara Lisiecka. która zastąpiła na tym stanowisku Wojciecha Lisieckiego. Jak wyjaśnia nowa dyrektor, jej poprzednik postanowił skupić się w większym wymiarze czasowym na prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego doszło do zmiany na stanowisku szefa szkoły.
Barbara Lisiecka pochodzi z okolic Tucholi. Ukończyła studia na kierunku telekomunikacji i elektroniki na ówczesnej Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i kurs pedagogiki na tej samej uczelni oraz studia podyplomowe z matematyki i informatyki na Uniwersytecie Gdańskim.
Nowa pani dyrektor od 10 lat mieszka w Żninie, a od 6 lat pracuje w ZSS Trójka jako nauczyciel matematyki i informatyki. Obowiązki dyrektorskie będzie łączyła z pracą nauczyciela.
Barbara Lisiecka zapowiedziała, że jakkolwiek w dwóch ostatnich latach nie było w szkole klas pierwszych, najpierw z uwagi na obniżenie obowiązku szkolnego do sześciolatków i następnie powrót do siedmiolatków, ale od września br. będzie już działała klasa pierwsza w Trójce.
W szkole nie obowiązują też już od pewnego czasu opłaty z tytułu czesnego.

Karol Gapiński
Pałuki nr 1355 (5/2018)

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.