Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Najnowsze - uroczystości

loading...
Najnowsze - uroczystości

Najnowsze - w szkole

loading...
Najnowsze - w szkole

Najnowsze - na sygnale

loading...
Najnowsze - na sygnale

Najnowsze - sport

loading...
Najnowsze - sport
loading...
  Drogi
  Kultura
  Zdrowie
  Polityka
Mł. asp. Fojutowski szeroko omówił kwestie związane z Niechronionymi Uczestnikami Ruchu Drogowego fot. KPP w Nakle

Dzielnicowy z szubińskiego komisariatu był jednym z prelegentów podczas V Forum Seniora, którego organizatorem był miejscowy ośrodek pomocy społecznej. Policjant omówił kwestie związane z bezpieczeństwem Seniorów podczas poruszania się po drogach.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie był organizatorem V Forum Seniora. Do udziału w przedsięwzięciu w charakterze prelegenta zaproszony został szubiński dzielnicowy mł. asp. Krystian Fojutowski. Policyjnej prelekcji wysłuchali przedstawiciele Klubów Seniora oraz członkowie stowarzyszeń działających na rzecz Seniorów na terenie gminy Szubin.

- Mł. asp. Fojutowski szeroko omówił kwestie związane z Niechronionymi Uczestnikami Ruchu Drogowego. Przypominał, aby seniorzy przestrzegali przepisy, szczególnie dotyczące przechodzenia przez wyznaczone przejścia dla pieszych. Wskazał też, jak przepisy regulują kwestie poruszania się po drogach przez osoby korzystające z wózków inwalidzkich, zaznaczając że osoby takie w myśl przepisów traktowane są jako piesi i winni korzystać z chodnika - podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. - Nie zabrakło też informacji na temat tego, jak ważne dla bezpieczeństwa pieszych jest korzystanie z kamizelek odblaskowych nie tylko poza obszarem zabudowanym. Mł. asp. Fojutowski przybliżył także program "Dzielnicowy bliżej nas" zachęcając do osobistego kontaktu z dzielnicowym, jako policjantem pierwszego kontaktu. 

Remigiusz Konieczka, 3 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukitv.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.